Stavbyvedoucí - pozemní/inženýrské stavby

Vedení stavby od jejího převzetí do jejího ukončení a předání. Koordinace poddodavatelů a práce dělníků,

jednání s investorem a projektantem. Hlídání nákladů stavby, zpracování podkladů pro fakturaci a změny.

Požadujeme:

-SŠ/VŠ stavebního směru

-Praxe v oboru min. 3 roky

-Řidičské oprávnění sk. B

-Organizační schopnosti, zodpovědnost, proaktivita

-Odolnost vůči stresu

-Dobré komunikativní dovednosti

-Loajálního a týmového pracovníka

pozn.: autorizace (pozemní stavitelství, vodohospodářské stavby nebo dopravní stavitelství) výhodou

Upozorňujeme, že práce probíhají na stavbách po celé ČR. Ve vzdálenějších lokalitách od Cerekvice nad Loučnou (PSČ 569 53), jsme schopni zajistit ubytování.

Pracovní náplň:

Řízení zakázek, zajišťování kompletního chodu na stavbě, řízení týmu, rozložení jednotlivých úkonů, zapojení se do týmu a jednotlivých prací na stavbách.

Jednání s investory, odpovědnost za dodržování stanovených limitů a harmonogramu.

Nabízíme:

Odpovídající platové ohodnocení, odpovědnou a samostatnou práci, práci na HPP, mobil a notebook, referentské vozidlo, odpovědnou a samostatnou práci v mladém kolektivu zavedené stavební společnosti, nástup ihned.

Proškolování v rámci pracovní pozice.

Pracovní poměr prozatím na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou.