Člen skupiny

Stavbyvedoucí - pozemní/inženýrské stavby

Vedení stavby od jejího převzetí do jejího ukončení a předání. Koordinace poddodavatelů a práce dělníků,

jednání s investorem a projektantem. Hlídání nákladů stavby, zpracování podkladů pro fakturaci a změny.

Požadujeme:

-SŠ/VŠ stavebního směru

-Praxe v oboru min. 3 roky

-Řidičské oprávnění sk. B

-Organizační schopnosti, zodpovědnost, proaktivita

-Odolnost vůči stresu

-Dobré komunikativní dovednosti

-Loajálního a týmového pracovníka

pozn.: autorizace (pozemní stavitelství, vodohospodářské stavby nebo dopravní stavitelství) výhodou

Upozorňujeme, že práce probíhají na stavbách po celé ČR. Ve vzdálenějších lokalitách od Litomyšle, jsme schopni zajistit ubytování.

Pracovní náplň:

Řízení zakázek, zajišťování kompletního chodu na stavbě, řízení týmu, rozložení jednotlivých úkonů, zapojení se do týmu a jednotlivých prací na stavbách.

Jednání s investory, odpovědnost za dodržování stanovených limitů a harmonogramu.

Nabízíme:

Odpovídající platové ohodnocení, odpovědnou a samostatnou práci, práci na HPP, mobil a notebook, referentské vozidlo, odpovědnou a samostatnou práci v mladém kolektivu zavedené stavební společnosti, nástup ihned.

Proškolování v rámci pracovní pozice.

Pracovní poměr prozatím na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou.