Asistent/ka stavbyvedoucího

Pracovní náplň:

-spolupráce s vedoucími pracovníky při řízení a realizaci zakázek v oblasti pozemního stavitelství a výstavbě inženýrských sítí

-podpora při řízení stavebních a řemeslných prací, realizovaných vlastními pracovníky

-spolupráce a podpora při koordinaci subdodavatelských prací

-dodržování technologických a pracovních postupů a plynulosti stavby

-podpora při řízení podřízených pracovníků na stavbě

Požadujeme:

minimálně SŠ stavební, nejlépe obor pozemní stavby

-znalost práce na PC/Office, rozpočtové programy atp./

-dobré komunikativní a organizační schopnosti

-řidičský průkaz sk. B

-dobrý zdravotní stav / občasná práce ve výškách/

Nabízíme:

zázemí stabilní stavební společnosti

-možnost vlastní seberealizace a profesního růstu

-dobré finanční ohodnocení odpovídající dosahovaným pracovním výsledkům

-stravné

Místo pracoviště: Kraj Pardubický, Královehradecký, Středočeský/ Mníšek pod Brdy/

Typ:

Hlavní pracovní poměr

Obor

Stavebnictví, architektura, reality

Lokalita

Česká republika, Pardubický kraj, Cerekvice nad Loučnou (PSČ 569 53) a stavby po ČR