Člen skupiny

O stavební firmě PROFISTAV Litomyšl, a. s.

Jsme ryze česká firma a hrdým členem skupiny

Více jak 25 let se zaměřujeme na realizaci generálních dodávek staveb v hlavních oblastech pozemního stavitelství. Máme bohaté zkušenosti a náš stabilní tým odborníků se vždy postará o bezchybné a bezproblémové provedení stavby dle vašich požadavků a kritérií.

Realizujeme všechny druhy pozemních staveb a jsme odborníky na inženýrské sítě, úpravny vody, vodohospodářské stavby, čistírny odpadních vod, občanské stavby, rekonstrukce budov a památkových objektů, průmyslové stavby, zemědělské stavby, realizace úspor energií, zdravotnické stavby, sportovní stavby, sanace, skládky, demolice a sběrné dvory.

Tradičně také vyrábíme česká plastová okna i dveře ve standardních a atypických rozměrech a tvarech z vysoce kvalitních belgických šestikomorových okenních profilů. Jejich spolehlivost, bezpečí a komfort zajišťuje špičkové kování. Vedle stávající výroby plastových oken jsme nově zahájili výrobu hliníkových oken, dveří, posuvných hliníkových systémů, zimních zahrad, altánů a pergol.

Neustále dbáme na šetrné chování k životnímu prostředí, optimalizaci spotřeby energií i materiálů a sledujeme současné trendy. Při realizaci velmi dbáme na to, abychom zohlednili vaše přání a představy, pro které pak hledáme ten nejlepší způsob provedení. Přečtěte si více o tom, co vše pro vás můžeme udělat, nebo se nám rovnou ozvěte.

Disponujeme moderním vozovým parkem, moderní technikou a stroji, vlastní výrobou a sklady kvalitních materiálů. Náš tým odborníků vám vždy navrhne nejlepší řešení pro každé stavební zadání. Prohlédněte si některé z našich realizací zblízka.

Poslední realizace