Přípravář výroby

Požadujeme:

-        SŠ/VŠ stavebního směru

-        znalost stavebních materiálů

-        praxe na pozici výrobní přípravy výhodou

-        znalost rozpočtářského programu výhodou

-        samostatnost, odpovědnost, flexibilitu

-        dobré komunikační a organizační schopnosti

-        řidičský průkaz skupiny B

Co budete dělat?

-        vést proces přípravy zakázky

-        příprava podkladů pro realizaci tendrů na dané zakázce a realizace tendrů

-        příprava podkladů pro uzavření smluvního vztahu a vzorkování dodávek

-        zajišťovat subdodavatelské nabídky a jednat s potenciálními subdodavateli

-        předkládání požadavků na materiální vybavení k zajištění realizace zakázky

-        příprava a zajištění podkladů k předání dokladové části díla investorovi

-        spolupráce na procesu archivace zakázky po jejím kompletním dokončení

Nabízíme:

-        stabilní zaměstnání v perspektivní zavedené stavební společnosti s 30letou historií

-        moderní zázemí sídla firmy

-        možnost profesního růstu

-        příspěvek na stravování

-        nástupní plat dle délky praxe 35.000 - 50.000 Kč

-        mimořádné odměny z nadzisku zakázek

-        mobilní telefon, notebook

-        vzdělávací kurzy, školení

-        firemní akce, zaměstnanecké benefity

Místo pracoviště: Cerekvice nad Loučnou 226, PSČ 569 53

Region: Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: Výrobní přípravář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Maturita